Чому саме ми?
Послугу реєстрації доменних імен в Україні надає велика кількість компаній і Ви не маєте об'єктивної інформації, яка б дозволила зробити вибір одного з таких реєстраторів.

Важко зробити вибір, користуючись тільки сайтом реєстратора, оскільки навіть за найкращим, професійно оформленим сайтом може знаходитись одна людина, що займається реєстраціями вкрай рідко.

Чому ж варто довірити реєстрацію Вашого доменного імені саме нам?

Наведемо кілька фактів, які допоможуть спростити Ваш вибір:

1. Ми займаємось реєстрацією доменних імен з серпня 2000 року. І це головна і єдина наша діяльність. Спочатку ми були частиною датацентру ColoCall, пізніше утворили окрему компанію "ДНС-Україна" , наразі ми змінили юридичну форму, але команда залишилась та ж сама.

2. Ми використовуємо технічну інфраструктуру одного з найбільших в Україні комерційних датацентрів.
- це дозволяє користуватись послугами великої кількості висококваліфікованих технічних спеціалістів, що не може собі дозволити переважна більшість незалежних реєстраторів;
- ми можемо використовувати всі канальні потужності одного з найбільших у країні датацентрів; це дає можливість з легкістю не помічати DDoS-атаки, які здатні засмітити десятки гігабіт каналів.

3. Наші послуги обирають найбільші закордонні компанії-реєстратори, Географія наших користувачів та реселерів охоплює майже 30 країн.

Приєднуйтесь ? Ви!

Search for a Domain Name

.ua
.com.ua
.net.ua
.org.ua
.kiev.ua
 

com.ua, kiev.ua, org.ua allow registration of IDN


E-mail: hostmaster@ukraine-domain.com
+38 (044) 599-97-55