Угода користувача

Замовляючи у нас реєстрацію та/або підтримку доменного імені, Ви погоджуєтесь з правилами, що оприлюднені на сайті Адміністрації публічного домену, (що включає, але не обмежується наступними документами: http://hostmaster.net.ua/services/, http://hostmaster.net.ua/policy/2ld.ua/, https://hostmaster.ua/policy/ua/ Domain Dispute Resolution Policy, The rules of domain name maintenance in case it is not served by the registrar), також погоджуєтесь з правиламі і традиціями, що склались у світовій практиці реєстрації доменів, розумієте відповідну термінолгію, і зобов'язуєтесь вчасно сплачувати наші послуги згідно поточних умов, що оприлюднені на даному сайті.

Реєстратор, Оператор Реєстру та Адміністратор публічного домену не несуть жодної відповідальності за діяльність Реєстратора та Реєстранта, а Реєстратор не несе відповідальності за такі дії Реєстранта, що порушили права третіх сторін. Реєстратор не несе жодних зобов'язань щодо доменного імені у випадку закінчення оплаченого терміну його реєстрації.

Ви погоджуєтесь надавати тільки правдиву контактну інформацію при реєстрації доменів і підтримувати її актуальною. Неправдива інформацічя про Реєстранта може бути підставою для скасування реєстрації без повернення коштів. У випадку, коли така інформація містить персональні дані, Ви погоджуєтесь на її обробку Реєстратором на термін надання послуги.

У нашій взаємодії Ви згодні керуватись законами України, правилами мережевої етики та здоровим глуздом.

Персональні дані

Ми поважаємо Вашу приватність. Будь-яка інформація про Вас, що отримана в процесі взаємодії, не може бути передана третім сторонам, за виключенням передбачених законами Україні підстав. Політика щодо персональних даних

Перевірити доменне ім'я

.ua
.com.ua
.net.ua
.org.ua
.kiev.ua
 

com.ua, kiev.ua, org.ua allow registration of IDN


E-mail: hostmaster@ukraine-domain.com
+38 (044) 599-97-55